Volkswagen Passat нового покоління «засвітили» на тестах

Автор: Редакція | 10 Тра, 2022
Volkswagen Passat PHEV 2024 року

Нове покоління Volkswagen Passat з’явилось на виробничих тестах із плагін-гібридною установкою.

Німецький бренд продовжує тестувати Volkswagen Passat нового покоління, шпигунські фотографії якого доводять, що на випробування вийшла плагін-гібридна версія автомобіля.

Як вже повідомлялось, Passat наступного покоління буде доступний лише як універсал, і, судячи з нових фотографіях, він буде трохи більшим за попередню модель. Зокрема, можна помітити панель, яка розширює область навколо задньої стійки, що натякає на потенційну довшу колісну базу.

При цьому, як відомо, йдеться лише про версію для європейського ринку, оскільки Passat вже зняли з виробництва у Сполучених Штатах.

Під капотом

Volkswagen Passat PHEV 2024 року

Вважається, що цей електрифікований автомобіль називатиметься Passat Variant eHybrid та матиме порт для зарядки на передньому лівому крилі. Це, разом із зміненим логотипом Volkswagen, буде єдиною зміною дизайну в порівнянні зі звичайною моделлю з двигуном внутрішнього згоряння. Однак набагато важливіші зміни відбудуться під капотом, де очікується, що Passat отримає нову гібридну силову установку.

За припущеннями, 1,4-літровий двигун TSI з турбонаддувом поточної системи PHEV буде замінений на більший 1,5-літровий двигун з функцією дезактивації циліндрів. ДВЗ буде підтримуватися невеликим електродвигуном, розміщеним в автоматичної коробці передач з подвійним зчепленням. Що ще важливіше, Volkswagen може встановити вдвічі більшу батарею, що дасть новому Passat PHEV повністю електричний запас ходу до 100 кілометрів.

Всередині

Volkswagen Passat PHEV 2024 року

У той час як екстер’єр буде мати еволюційний стиль, інтер’єр нового Passat – у всіх його версіях – буде радикально новим. На фотографіях, зроблених на початку цього місяця, показана нова приладова панель із більш чистим дизайном та більшою кількістю цифрових гаджетів.

Як і очікувалося, на центральній консолі буде домінувати великий екран у стилі планшета. Щоб зменшити витрати, Volkswagen замінить фізичні кнопки опалення та кондиціонування повітря на ємнісні сенсорні елементи керування.

Новий Passat з’явиться в салонах VW по Європі наступного року. Він буде вироблятися в Словаччині разом із новим Skoda Superb, де до них приєднається повністю електричний седан, попередньо відомий як Aero B, який також зараз розробляється.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Passat PHEV 2024 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest