Нову ЗАЗ «Таврію» представили на рендері

Автор: Редакція | 05 Чер, 2021
ЗАЗ Таврія рендер 2021

Виробництво ЗАЗ-1102 «Таврія» було зупинено ще у 2007 році, проте модель й досі не дає спокою фанатам марки. Саме з цим й пов’язані новий рендер.

Створення рендерів – доволі розповсюджена практика для нових моделей, які ось-ось мають з’явитись на автомобільному ринку. До речі, нещодавно «засвітились» ескізи нових Kia Sportage та VW Passat.
Проте іноді дизайнери згадують й вже зняті з виробництва моделі та їхній можливий вигляд у теперішній час. Саме так й сталося із ЗАЗ-1102 «Таврія».

Український дизайнер Роман Прядко, який часто робить рендери для іноземних медіа, створив можливий екстер’єр для національного бестселера.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Roman Priadko (@romanpriadkodesign)

На ескізі «Таврія», яка вперше з’явилась у 1987 році та була суттєво оновлена у 1997-му, отримала сучасніші обриси, великі колісні диски та аеродинамічний кузов.

Навряд чи модель з’явиться в цьому вигляді на сучасному виробництві ЗАЗ, адже тепер воно повністю зайнято великовузловим збиранням з імпортованим машинокомплектів, як Renault Arkana, Lada та Kia Rio.
Крім того, відсутність великого попиту на нові автомобілі не дозволяє розвивати вітчизняний автопром. Наприклад, за минулий місяць в Україні було продано біля 8,5 тисяч нових машин.

На цьому фоні цікавим виглядає нещодавнє оголошення про те, що ЗАЗ може випустити до 10 000 автомобілів до кінця 2021 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest