ЗАЗ збільшив виробництво вшестеро завдяки Renault та Lada

Автор: Редакція | 08 Жов, 2020
Лого ЗАЗ

Запорізький автобудівний завод зміг суттєво збільшити виробництво легкових автомобілів завдяки випуску моделей Renault та Lada.

Минулого місяця стало відомо, що на потужностях ЗАЗа збиратимуться кросовер Renault Arkana та деякі моделі Lada. І якщо моделі АвтоВАЗа вже раніше вироблялись на конвеєрах у Запоріжжі, то «Аркана» став першим автомобілем під брендом Renault, який виготовлений в Україні.
Щоправда, всі автомобілі (як Renault так й Lada) збираються з машинокомплектів, імпортованих з Росії, а отже відбувається фактично великовузлове збирання.

Тим не менш, ЗАЗ повідомив, що зібрав у вересні 248 машин, що в дійсності у шість разів більше за попередній місяць, в якому на лініях, що належить корпорації «УкраАвто», збирались також автобуси.

До речі, за даними Укравтопрому, інший український «виробник» автомобілів Єврокар зібрав за минулий місяць 536 машин.

Таким чином, у вересні 2020 року в Україні було випущено 784 автівка, а це фактично на 18,3 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Також нещодавно стало відомо, що Renault продаватиме кросовер Arkana в Європі, але неукраїнського збирання, а тим часом марку Lada вирішено вивести з ринку Європи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Renault Arkana (Європа) 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest