Дакар-2021, Етап 9: Бенавідес виграв, Корнехо лідирує, Прайс зійшов

Автор: Роман Галімон | 12 Січ, 2021
Кевін Бенавідес, Honda

Дев’ятий етап Дакара-2021 став переламним для ситуації в загальному заліку. Хоча Кевін Бенавідес виграв етап, Корнехо сильно збільшив відрив, а Тобі Прайс зазнав аварії.

Етап навколо Неома розпочинався уздовж узбережжя Червоного моря, але потім перейшов до швидших прямих ділянок та піщаних доріжок, які повертали учасників до Неома.
«Начо» Корнехо першим відкривав спецділянку, проте як й багато його попередників не зміг повторити успіх попереднього етапу. Однак, головним завданням нового лідера Honda було фінішувати попереду основних конкурентів: Рікі Брабека та Тобі Прайса.

Читайте також:

Хоча спочатку Корнехо явно програвав у темпі, але потім набрав темп, в той час як у Брабека та Прайса почались навігаційні проблеми.

Більш того, на 155 км Прайс зазнав аварії та поранив ліву руку та плече. Австралійця відправили до найближчої лікарні й рентген показав, що гонщику потрібно зніматись із перегонів.

Аварії також зазнав Лучано Бенавідес, який був на третьому місці після 239 км. Аргентинець забив плече й теж був доставлений гелікоптером до лікарні в Табуку.

Проблеми також продовжились у Росса Бранча на Yamaha, який як й Франко Каймі вчора, зазнав несправності двигуна. Гонщик із Ботсвани не зміг відремонтувати мотоцикл на гоночній ділянці, й це черговий схід для Yamaha.

Тим часом гонку під контроль взяв Кевін Бенавідес, який став найкращим на всіх СД другої частини етапу. Фактично гонщики Honda здобули весь подіум етапу й розриви між ними були мінімальні: Брабек був другим (+1хв.18с), Корнехо – третім (+1хв.34с).
Четвертим був представник KTM Сем Сандерланд, який поступився переможцю 10 хв.11с. та тепер є єдиним конкурентом для тріо з «Хонди».

За три етапи до фінішу у топ-10 є ще багато інших гонщиків, що можуть претендувати на загальну перемогу.

До речі, організатори «Дакара» повернули час Брабеку (22 хв) та Сандерланду (16 хв) за те, що вони зупинились та допомогли Прайсу після його аварії.

Залік Дакар-2021 після 9-го етапу, мотоцикли (оновлений):

Поз. Гонщик Мотоцикл Час/Відставання
1 Chile Jose Ignacio Cornejo Honda 36h51m00s
2 Argentina Kevin Benavides Honda 11m24s
3 United Kingdom Sam Sunderland KTM 14m34s
4 United States Ricky Brabec Honda 17m26s
5 Spain Joan Barreda Honda 29m00s
6 Australia Daniel Sanders KTM 38m23s
7 United States Skyler Howes KTM 40m25s
8 Spain Lorenzo Santolino Sherco 42m08s
9 France Adrian van Beveren Yamaha 1h02m48s
10 Chile Pablo Quintanilla Husqvarna 1h25m40s

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

 

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest