Новий Honda CR-V з’явився на перших фотографіях

Автор: Редакція | 24 Тра, 2022
Honda CR-V 2023 року

Нове покоління кросовера Honda CR-V розпочало шлях до майбутньої презентації й марка опублікувала перші офіційні фотографії новинки.

Шоста генерація Honda CR-V вже неодноразово з’являлась на шпигунських фото, рендерних зображеннях, а нещодавно новинка засвітилась в мережі, після того як раніше були оприлюднені патентні ескізи моделі.

На разі, лідерство в презентуванні нового покоління CR-V взяв на себе американський офіс «Хонди», який й опублікував перші офіційні фотографії екстер’єру новинки.

Не китайська версія

Honda CR-V 2023 року

Відповідно до оприлюднених зображень, американська версія дещо відрізнятиметься від китайської. Можна помітити інші фари та бампери, хоча загальний стиль зберігається.

Вочевидь, для Північної Америки акцент буде зроблено на вдосконалену гібридну систему зі збільшеною потужністю. На разі, у США продається бензоелектрична установка з 2-літровим мотором загальною потужністю 215 к.с. та з переднім або повним приводом.

Також під капотом може залишитись 1,5-літровий 193-сильний турбомотор, який доступний лише в США та Китаї. До речі, для Європи безальтернативно доступна лише гібридна версія.

Жодних інших деталей Honda поки не оприлюднила, але пообіцяла розкрити додаткову інформацію цього літа, тим самим позначивши приблизні часові рамки майбутнього дебюту.

Кросоверна лінійка Honda у Північній Америці продовжує оновлюватись й збільшуватись.

Минулого місяця, у США анонсували кросовер HR-V, відомий в Японії як Vezel. Проте виробник на цьому не планує зупинятись – цьогоріч нову генерацію отримає й позашляховик Pilot.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest