Карта розміщення камер відеофіксації в Україні на 2022 рік

Автор: Редакція | 05 Лют, 2022

Карта камер автоматичної відеофіксації порушень ПДР вміщує понад 200 комплексів у 2022 році й більше про них можна дізнатись нижче.

Автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху (ПДР) все більше входить в наше життя, адже нові камери продовжують з’являтись на дорогах й краще заздалегідь знати про їхнє розміщення (оновлена карта нижче).

За 2021 рік, коли було поступово встановлено 237 комплексів КАСКАД (комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг), виписано понад 3 млн. постанов на суму 500 млн. грн, що не могло не спонукати для розширення ореолу автовідеофіксації по всій країні.

Національна поліція України й надалі планує встановлювати зазначені комплекси й довести їхню кількість до 580 до кінця 2023 року. Як зазначається, нові системи автоматичної відеофіксації облаштують на тих ділянках доріг, де трапляється найбільше аварій.

Читайте також:

Нижченаведена карта показує всі камери в Україні, а отже автоматична відеофіксація швидше має нести попереджувальний характер. Рекомендована швидкість також оприлюднена на сайті Нацполіції.

Карта розміщення камер:

Варто додати, що поряд із системою автовідеофіксації, будуть й надалі використовуватись прилади TruCam, кількість яких постійно збільшується.

Також Патрульна поліція вже запустила проект поліцейських автомобілів типу «Фантом», які будуть їздити без поліцейської лівреї, але оснащені технічними засобами для фіксації порушень ПДР безпосередньо на дорозі. Поліція планує закупити ще 30 автомобілів до кінця року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментарКарта камер автоматичної відеофіксації порушень ПДР у 2022 році
Скільки камер відеофіксації вже працює?

На даний час працює 200 камер автоматичної відеофіксації порушень ПДР

Скільки камер буде встановлено у 2022 році?

У 2022 році Нацполіція України планує встановити ще біля 200 нових камер автоматичної відеофіксації порушень ПДР

Чи є карта розміщення існуючих камер?

Так, карта з камерами автоматичної відеофіксації порушень ПДР загальнодоступна в тому числі на нашому сайті

Чи є карта камер TruCam?

Так, карта з камерами TruCam загальнодоступна в тому числі на нашому сайті
Pin It on Pinterest