Mitsubishi анонсувала повернення Colt в Європу

Автор: Редакція | 05 Кві, 2022
Mitsubishi Colt 2023 року

Компанія Mitsubishi Motors оголосила про підготовку до старту виробництва компактного автомобіля Colt на базі Renault Clio.

Восени 2023 року Mitsubishi Motors випустить нове покоління компактного хетчбека Colt на базі платформи CMF-B альянсу Renault Nissan Mitsubishi та виготовленого на потужностях Renault у Туреччині.

Після «анонсу» компактного позашляховика ASX у січні, це друга модель у рамках нової співпраці між Mitsubishi та Renault.

Про виробниче партнерство було оголошено минулого року, після того як Mitsubishi у 2020 році вирішила згорнути свою діяльність в Європі.

Протягом останнього десятиліття Renault і Nissan вже створювали разом деякі моделі в Європі, включаючи компактний автомобіль Micra у Франції та пікап в Іспанії. Майбутні спільні моделі включають невеликий електромобіль.

Mitsubishi Colt

Renault Clio 2019 року

Очікується, що Colt буде майже ідентичним Renault Clio, який виробляється в Бурсі (Туреччина) та Ново-Мєсто (Словенія).

За словами Mitsubishi, силові агрегати для Colt будуть включати гібриди, але виробник не надав додаткових специфікацій. Відомо, що окрім бензинового двигуна Clio пропонується з повністю гібридною системою Renault E-Tech.

Фактично, Mitsubishi відродить модель Colt, яка вперше з’явилася ще у 1962 році. Останнє покоління, що продавалося в Європі, виготовлялось на заводі Nedcar у Борні (Нідерланди) з 2004 по 2014 рік. За словами автовиробника, було продано понад 400 000 штук.

Проте у 2012 році Mitsubishi продала фабрику нідерландському конгломерату, і тепер вона виготовляє моделі BMW Group.

Нова лінійка Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross 2021 року

Із появою нових моделей, Mitsubishi знову планує повернутись на ринок Європи.

«Нова модель значно розширить охоплення ринку Mitsubishi Motors на основних європейських сегментах», – йдеться у заяві автовиробника у вівторок.

Вже відомо, що ASX буде версією Renault Captur, яка виготовляється у Вальядоліді (Іспанія).

Моделі Colt та ASX приєднаються до Space Star (також невеликого хетчбека) й компактного гібридного позашляховика Eclipse Cross. Хоча дві наявні моделі виготовляються в Азії.

На разі, поки нічого невідомо про долю нового покоління Mitsubishi Outlander, яке поки офіційно не презентовано в Європі.

Оголосивши про своє повернення, Mitsubishi поки планує зосередитись на країнах, де це може бути прибутковим, включаючи Францію, Німеччину, Італію та Іспанію.

За даними торгової групи ACEA, Mitsubishi Motors продала 63 122 автомобілі в Європі в 2021 році, що на 27 відсотків менше за попередній рік.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest