Skoda Superb нового покоління «засвітилась» в кузові седана

Автор: Редакція | 08 Чер, 2022
Skoda Superb 2023 року

Нове покоління Skoda Superb активно готується в дебюту й тепер на виробничих тестах помічений седан.

Skoda Superb нового покоління зараз знаходиться в стадії розробки й нові шпигунські фотографії розкрили перший тестовий «мул». Поки це прототип флагманської моделі чеського виробника в кузові седана. Минулого року на аналогічних тестах «засвітився» універсал.

Як й припускалось, новий Superb буде доступний не лише як універсал, але як седан. Нагадаємо, Volkswagen Passat, який поділить платформу з новим Superb, продаватиметься виключно як універсал.

Обидві моделі Групи Volkswagen для D-сегменту збиратимуться на конвеєрі оновленого заводу в Братиславі (Словаччина), отже Superb більше не вироблятиметься в Чеській Республіці, а Passat більше не виготовлятиметься в Німеччині.

Про дизайн

Skoda Superb 2023 року

Повертаючись до прототипу, поки не варто звертати увагу на дизайн нового Superb в якості першого тестового автомобіля, оскільки він, очевидно, має кузов моделі поточного покоління.

Закамуфльована передня частина може дати деякі натяки на нову мову дизайну автомобіля з його більш кутастим переднім бампером, хоча з таким камуфляжем практично неможливо передбачити вигляд Superb.

Проте координатор зовнішнього дизайну Skoda Петр Матушинец минулого року оприлюднив ранні ескізи дизайну автомобіля, які натякали на еволюційний дизайн, на який вплинула нинішня Octavia.

Під капотом

Skoda Superb 2023 року

Ймовірно, це останнє покоління Superb, яке буде доступне з двигунами внутрішнього згоряння. Очікується ряд м’яких гібридних бензинових і дизельних моторів, а також дві плагін-гібридні версії.

Хоча генеральний директор бренду Томас Шефер минулого року сказав, що PHEV не вписується у майбутнє, агрегати PHEV все ще мають сенс для автопарків з Octavia та Superb.

За припущеннями, Passat наступного покоління буде доступний лише з автоматичною коробкою передач, а отже новий Superb ймовірно також втратить педаль зчеплення.

Superb і Passat зіткнуться з ослабленою конкуренцією в європейському D-сегменті, оскільки Ford Mondeo, Citroen C5, Opel Insignia та інші вже були або незабаром будуть зняти з виробництва. Їхні наступники будуть позиціонуватися як SUV-моделі з піднятою підвіскою і більш міцним зовнішнім виглядом, тоді як Superb і Passat поки збережуть свій класичний вигляд D-сегменту.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Superb 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest