Відеофіксація порушень ПДР запрацює у Львівській області

Автор: Редакція | 27 Гру, 2020

МВС України повідомило, що у Львівській області незабаром запрацює система автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР.

Система КАСКАД, яка працює у Києві та Київській області з 1 червня 2020 року, вперше вийшла за межі однієї області.
Як повідомляє МВС України, з 30 грудня 2020 року на автомобільній дорозі М-06 (Київ – Чоп) запрацюють три камери фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Розміщення камер:

  • на 490 км+400 автодороги, поблизу міста Буськ;
  • на 555 км+662 автодороги, поблизу села Солонка;
  • на 555 км+730 автодороги, поблизу села Солонка.
За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, зазначені місця обрані через велику кількість виявлених на них порушень швидкісного режиму, які призводили до аварійних ситуацій та ДТП.

«У перший день запуску цієї системи в Києві та Київській області камери автоматичної фіксації зафіксували 57 880 порушень швидкісного режиму. Зараз ця кількість зменшилась в 5 разів, а також в 3 рази зменшилася кількість ДТП в місцях, де були встановлені ці камери», – зазначив Білошицький.

Варто також прочитати:

На разі, як повідомили у Патрульній поліції України, працюють лише 45 камер, які розташовані в Києві та Київській області. Хоча відповідно до офіційної карти, камер має бути 50.

Раніше МВС України повідомляла, що в планах стоїть встановлення 1000 подібних камер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest