Jeep та Fiat випускатимуть кросовери на базі Peugeot

Автор: Редакція | 01 Тра, 2021

Марки Jeep та Fiat отримали схвалення Stellantis на виробництво компактних кросоверів на базі Opel Mokka та Peugeot 2008.

Про появу моделей Jeep на платформі Peugeot було відомо вже давно, а у березні 2021 року вже були озвучені перші плани з збирання компактних «Джипів» на платформі CMP.
Тепер новостворений концерн Stellantis затвердив виробництво для трьох моделей на заводі у місті Тихи (Польща). Як повідомляє видання Automotive News вже навіть розписано виробничий графік.

Кросовер Jeep (кодова назва проекту 516) повинен стати на конвеєр у листопаді 2022 року, спочатку з бензиновим двигуном. Повноелектрична версія вийде в лютому 2023 року, а м’якогібридна версія – у січні 2024 року. Батареї для повноелектричної версії спочатку будуть постачатися китайським постачальником CATL, з переходом у липні 2023 року до іншого китайського постачальника, автовиробника BYD.

Компактний кросовер Fiat (кодова назва проекту 364) збиратиметься у квітні 2023 року, повністю електрична версія, оснащена батареями від BYD, з’явиться в травні 2023 року, а м’який гібрид – у лютому 2024 року.

Модель Alfa Romeo (кодова назва проекту 966) все ще очікує на затвердження, але повинна надійти у виробництво з повноелектричною версією в жовтні 2023 року. Після цього з’явиться бензиновий м’який гібрид із переднім приводом у березні 2024 року та повний привід у липні 2024 року.
М’яко-гібридні версії трьох кросоверів матимуть електричний двигун для передньої осі, розташований між двигуном та трансмісією.

Якщо буде затверджено повнопривідну систему для кросовера Alfa, то вона матиме електричний двигун на кожній осі, аналогічно як у компактного Jeep.

Очікується, що продажі моделей почнуться за три-чотири місяці після старту виробництва.
Сегмент компактних кросоверів є другим за популярністю в Європі. За даними дослідника ринку JATO Dynamics, минулого року продажі цього сегменту впали на 18 відсотків і склали 1,73 мільйона машин. Цей сегмент не набагато обійшов компактні машини в боротьбі за друге місце, й досі програє сегменту «суперміні», що є найбільш продаваними в Європі.

Бестселером минулого року серед компактних кросоверів в Європі став Renault Captur із 177 556 проданими одиницями, за ним слідував Volkswagen T-Roc (158 776 проданих машин) та Peugeot 2008 (156 150 екз).

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Jeep Wrangler 4xe 2021 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest