Камери відеофіксації знизили кількість ДТП втричі – поліція

Автор: Редакція | 09 Жов, 2020

У Державній патрульній поліції заявили про різке зниження кількості дорожньо-транспортних пригод (ДТП) в період дії камер автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДД.

Перший заступник начальника Державної патрульної поліції Олексій Білошицький в інтерв’ю УНН повідомив, що кількість ДТП на ділянках з камерами скоротилась втричі.

«Виходячи з аналізу ДТП з загиблими та/або травмованими особами на ділянках, де використовуються камери автоматичної фіксації за червень-вересень 2020 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в місцях, де встановлено перші 50 камер, кількість ДТП знизилася втричі, а на окремих ділянках доріг кількість ДТП зменшилася з 51 до 18, а на деяких ділянках доріг — аварії припинились взагалі», — розповів він.
Як вже повідомляв Motorcar, система автоматичної фіксації порушень ПДД запрацювала з 1 червня 2020 року, й поки включає 50 камер у Києві та Київській області.

Читайте також:

Проте, якщо переглянути офіційну статистику патрульної служби, то за період із початку року до кінця серпня 2020 року загальна кількість ДТП у Києві (не тільки в місцях із камерами) скоротилась лише на 8,1 відсотка у порівнянні з минулим роком. А по Київській області взагалі спостерігається ріст на 13,5 %.

Раніше також повідомлялось, що в Україні планують встановити 1000 камер відеофіксації порушень ПДР, а у липні система відеофіксації отримала нові можливості.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest