Renault представить новий концепт Air4

Автор: Редакція | 16 Лис, 2021
Renault Air4

Французька марка Renault планує провести презентацію нового концепту Air4 наприкінці листопада.

Renault повідомила, що культова модель 4L відродиться у новому концепт-карі Air4, який перенесе модель у «майбутнє», й буде представлена 26 листопада.
Дебют концепту збігається з 60-річчям запуску оригінального 4 в 1961 році. Ця модель була продана у кількості понад вісім мільйонів одиниць під час надзвичайного довгого виробництва, яке тривало до 1992 року.

Серійну версію Air4 рекламують як невеликий, дешевий і утилітарний транспортний засіб, що займатиме ту саму нішу, що і його попередник, але з використанням електроенергії. Він також має бути практичнішим за поточні електромобілі Renault, з великим багажником, пом’якшеною кабіною та потенційним простором для комерційного фургона.

Що відомо про Air4?

Renault 4
Рендер Motor1

Зображення запропонованого дизайну Renault 4 також були розкриті на веб-сайті торгової марки, а також нова версія логотипу Renault із цифрою 4, що додає ще більше авторитету чуткам про те, що серійна модель вже на шляху.

Раніше також з’явились рендерні зображення моделі, як може виглядати готовий автомобіль, а також патентні фотографії.

Новий Renault 4 приєднається до вже відродженого Renault 5 у лінійці електромобілів бренду в ретро-тематиці, і, судячи з тізерного відео, збереже багато дизайнерських ознак оригінального автомобіля, як квадратну форму класичного автомобіля, круглі фари та вертикальну передню частину.

Концепт також містить пару світлодіодних денних ходових вогнів, які обрамляють простір решітки радіатора.

Які плани Renault?

Renault Air4

Однак цілком можливо, що концепт Air4 може бути не автомобілем із чотирма колесами, а свого роду концептом літаючого автомобіля, розробленого за підтримки мобільної компанії TheArsenale.

Новий Renault 4 також може стати частиною агресивного плану електрифікації; адже Renault вже готується до запуску абсолютно новий, повністю електричний Megane в наступному році, й до 2025 року буде представлено загалом 10 нових електромобілів. Сім з яких будуть випущені під брендом Renault, а інші три, ймовірно, будуть Alpine. оскільки бренд спортивних автомобілів переходить до повної електрифікації з 2024 року.

Renault вважає, що до середини цього десятиліття матиме найзеленішу модельну лінійку в Європі, в якій понад 65 відсотків будуть повністю електричним або електрифікованим. Стверджується, що до 2030 року 90 відсотків моделей марки будуть повністю електричними.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея Renault 4:
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest