Новий Renault Koleos «уявили» в якості моделі 2023 року

Автор: Редакція | 05 Лис, 2021
Renault Koleos Kadjar 2023 року

Флагманський кросовер Renault Koleos, за припущеннями, буде знятий з виробництва у 2023 році. Але його місце займе 7-місна версія кросовер Kadjar. Майбутній вигляд моделі зображений на рендері.

Відомо, що до середини десятиліття лінійка позашляховиків Renault буде повністю оновлена, а сам виробник анонсував до 2025 року 10 нових електрокарів.

Наступного року вже має з’явитись нове покоління кросовера Kadjar, яке вже засвітилось на тестах та отримало два рендери можливого вигляду. Цікаво, що перше зображення суттєво відрізняється від другого.
Проте, вочевидь, дизайн нового покоління Kadjar натхненний прототипами Renault Mégane eVision та Renault Morphoz (перший вже отримав серійне втілення).

Тим часом, за тим ж припущеннями, Renault Koleos буде знятий з виробництва у 2023 році, адже виробник намагається спростити та уніфікувати свою лінійку й модель, яка виробляється в Кореї, не вписується в нову стратегію «Ренолюції».

Renault Koleos = Renault Kadjar

Renault Koleos 2022 року

За інформацією іспанського видання Motor.es, стратегія Renault нагадуватиме аналогічну в Peugeot з моделями 3008 та 5008 та дозволить створити одну модель для двох сегментів: п’ятимісний кросовер у сегменті C та семимісний у сегменті D.

Стверджується, що нова модель вже отримала внутрішній код «DHN», але не збереже назву «Koleos». Можливо, буде обрано доволі просте позначення «Grand Kadjar», аби не привчати клієнтів до нової назви.
Як зазначає іспанське видання, виробництво моделі відбуватиметься на іспанському заводі Renault в Паленсії з весни 2023 року. При цьому, новинка матиме лише новий трициліндровий бензиновий двигун 1.2 E-Tech, який дебютує на новому Kadjar, хоча з різними рівнями потужності – від 140 до 230 к.с. – завдяки різним конфігураціям м’якої гібридної MHEV та плагін-гібридної установки.

До речі, нещодавно Renault представила оновлений Koleos в Україні, а Motorcar порівняв комплектації Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest