Renault підтримала заборону ДВЗ у Британії з 2030 року

Автор: Роман Галімон | 27 Січ, 2021
Renault 5 електрокар

Новий керівник Renault Лука де Мео підтримав урядову заборону на продаж автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння у Великій Британії.

Відповідно до планів уряду Великій Британії із 2030 року має вступити заборона на продаж нових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння й можливо деяких гібридів. Проте не всі автовиробники підтримали таку ініціативу британського уряду, адже в інших країнах Європи подібні заходи плануються лише з 2035 року, а той пізніше.
Крім того, раніше зазначалось, що у Британії також відсутня необхідна інфраструктура для зарядки електромобілів, якщо їхня кількість буде аналогічна до теперішніх звичайних автомобілів на пальному.

Проте новий генеральний директор Renault Лука де Мео, який нещодавно представив новий амбітний план концерну під назвою «Ренолюція», підтвердив також своє прагнення швидкої електрифікації моделей своєї компанії.

«Це було явно досить сміливе рішення, – сказав він в інтерв’ю Autocar. – Цілком імовірно, що ці зміни в технології електрифікації не відбулися б так швидко без тиску. Ми думаємо просувати нашу лінійку в Британії, тому що у нас буде відповідна продукція».

Тут варто згадати як відроджений у якості електрокара Renault 5, так й три нещодавно анонсовані моделі Apline, що отримають електричну складову та надійдуть у продаж у Британії.
Де Мео зазначив, що розуміє сміливий крок уряду Британії як спробу «позиціонувати країну в кращому місці вже на старті» й додав, що Renault зробить все можливе, аби перевірити свої сили.

Раніше Японія теж оголосила про плани заборони бензинових й дизельних авто, а Motorcar писав про те, коли електромобілі стануть «мейнстрімом».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея електрокара Renault 5:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest