Кросовер Toyota RAV4 порівняли з Mazda CX-5

Автор: Редакція | 24 Тра, 2021
Toyota Rav4 проти Mazda CX-5 порівняння

Два японські кросовери Toyota RAV4 проти Mazda CX-5 схожі за задачами, які мають вирішувати, але геть різні за суттю. Який же кросовер обрати?

Редакція Motorcar вже кілька разів проводила тест-драйви Mazda CX-5 та Toyota RAV4, а тому порівняння цих моделей може бути детальним.

Обов’язково прочитайте:

До речі, на нашому сайті можна й прочитати про останні огляди негібридного кросовера Toyota RAV4 й Mazda CX-5 модельного 2020 року.
Базові версії кросоверів

Toyota Rav4 проти Mazda CX-5 порівняння

Звісно, обидва виробники пропонують чимало комплектацій своїх бестселерів, а тому розбиратись в них потрібно в залежності від тих цілей, які поставлені перед транспортним засобом.

Якщо взяти мінімальні базові моделі, то на даний момент краща пропозицію сформована у Toyota, в якій мінімальна комплектація RAV4 коштує майже на 96 тисяч гривень менше за базову комплектацію CX-5.

Тим не менш, варіант від Mazda виглядає привабливішим, адже в найпростішому варіанті CX-5 вже доступна з автоматичною коробкою передач (замість 6-ступеневої механіки у Toyota), що дозволяє двигуну 2-літровому двигуну (за «кубатурою» тут різниці немає) витрачати менше пального у місті.
Й хоча потужність від тойотовської дволітрової четвірки більша, проте швидкісні характеристики у моделей майже однакові: 9,8 с до «сотні» та 192 км/год у «максималці».

Разом із цим, Mazda в базову комплектацію включила безключевий доступ, двозональний клімат-контроль, електропривід багажника та мультимедійну систему із 8-дюймовим екраном.

Ззовні ж машини можна буде відрізнити за 17-дюймовими сталевими дисками у RAV4, які явно програватимуть аналогічним за розміром, але легкосплавним, у CX-5.

Все це й відображується у зазначеній різниці в ціні.
Топові версії

Toyota Rav4 проти Mazda CX-5 порівняння

Ситуація у топових комплектаціях трохи вирівнюється, адже Mazda CX-5 отримує потужніший 194-сильний й 2,5-літровий агрегат. Хоча Toyota для топової негібридної версії пропонує той же двигун, але вже з варіатором.

При цьому, швидкісні характеристики між цими моделями знову ж таки не дуже відрізняються: хіба що CX-5 розганяється тепер до «сотні» за 9,2 с.

Проте за витратами пального кросовер Mazda тепер збільшує свої показники до 8,8л/100 км у місті. Хоча при нашому тест-драйві ми й не достигли таких показників (лише 7,5 л/100 км).
Тим не менш, й це очікувано, Toyota RAV4 в преміальній версії наздогнала CX-5 за рівнем комфорту. Всі вищезазначені «фішки», яких не було в базі, вже присутні, а до них додались адаптивний круїз-контроль, система кругового огляду, контроль полоси та екстрене гальмування, й звісно, цифрова панель приладів.

Але й тут Mazda переважає за ціною Toyota, що мабуть не дуже добре для лояльних клієнтів першої. Сума переллати тепер становить «лише» 51 700 грн, але якщо за ці ж гроші обрати гібридний RAV4, то цифри будуть геть іншими.
Топова Mazda CX-5 проти Toyota RAV4 Hybrid

Toyota Rav4 проти Mazda CX-5 порівняння

Попри те що гібридна Toyota RAV4 буде дорожча за топову Mazda CX-5 приблизно на 46 тисяч, такий «равлик» буде значно потужнішим (222 к.с. проти 193 к.с.), швидшим (8,1 с проти 9,2с) та економнішим (5,0л/100 км в місті проти 8,8 л/100км).

Й це при тому, що Toyota також пропонує й нетопову версію RAV4 з лише передні приводом, який й дешевше коштуватиме.

Тепер зрозуміло, чому саме кросовер Toyota RAV4 став бестселером в Україні минулого року, попри те що модель й має свої недоліки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЯкий кросовер обрати? Mazda CX-5 чи Toyota RAV4?
Як порівняти Mazda CX-5 та Toyota RAV4?

Редакція Motorcar порівняла Mazda CX-5 та Toyota RAV4 в трьох комплектаціях

Mazda CX-5 чи Toyota RAV4? Які базові комплектації?

В цьому матеріалі знайдете порівняння базових комплектацій Mazda CX-5  та Toyota RAV4

Що дорожче Mazda CX-5 чи Toyota RAV4?

Ціни на кросовер Mazda CX-5  трохи більше за Toyota RAV4

Що краще Mazda CX-5 чи Toyota RAV4 Hybrid?

Знайдіть порівняння трьох комплектацій Mazda CX-5 та Toyota RAV4 Hybrid

Який автомобіль став бестселером в Україні? Mazda CX-5 чи Toyota RAV4 Hybrid?

Кросовер Toyota RAV4 став бестселером в Україні 2020 року
Pin It on Pinterest