Навіщо купляти вживаний кросовер Mazda CX-5?

Автор: Редакція | 10 Лис, 2021
Mazda CX-5 2017 року

Вживаний кросовер Mazda CX-5 можна зараз знайти на ринку за 20 000 доларів. Чи варто купляти такий автомобіль?

На переповненому секторі вживаних сімейних кросоверів Mazda CX-5 виділяється стильними й добре оснащеними комплектаціями, а також цей кросовер досі доволі надійний та приємний у водінні.

Поточна друга генерація була презентована наприкінці 2017 року й майже одразу з’явилась в Україні. Тоді в нашій країні ще були доступні дизельні версії, хоча з часом автосалони звузили пропозицію лише до бензинових варіантів.

Комплектації 2017 року

Mazda CX-5 (дізель) 2019 року

Від старту продажів Mazda CX-5 другого покоління в Україні були доступні аж чотири комплектації: Drive, Touring, Style+ та Premium.

Базова Drive пропонувала 2,0-літровий бензиновий двигун на 150 к.с., 6-ступеневу «механіку» та передній привід. До речі, коштувала вона у 2017 році лише 660 000 грн (що можна приблизно відповідає 24 444 дол. США).

Звісно, в «базі» було мінімум комфорту (не було навіть двозонного клімат-контролю), а всі цікаві фішки починались від комплектації Style+ (автоматичне складання зовнішніх дзеркал, LED ліхтарі денного світла, шкіряний салон, електричне регулювання передніх сидінь (водія з пам’яттю), дисплеї (в т.ч. проекційний) та системи безпеки).
До речі, тільки Touring та Style+ пропонувались із дизельним 2,2-літровим двигуном на 175 к.с. та 6-ступеневим автоматом, яким надавався повний привід. Такі комплектації коштували 894 000 грн (або ≈33 111 дол. США) та 1 053 000 грн (≈39 000 дол. США) відповідно.

Топовою версією вважався Premium, якому надавався 2,5-літровий бензиновий двигун на 194 к.с. та повний привід. За ціну 1 062 000 грн (≈39 333 дол.США) покупець у 2017 році також отримував люк, світлодіодну систему адаптивного освітлення, систему контролю положення авто на дорожній розмітці та навігаційну систему.

Пізніше 2,0-літровий бензиновий двигун отримав версію на 165 к.с, але тепер у 2021 році знову повернувся у 150 к.с.

Що можна зараз купити в Україні?

Звісно, за весь цей час в Україну імпортувались й інші версії Mazda CX-5, як з Європи, так й з Америки. Тому на нашому ринку можна зустріти й інші комплектації.

Як вже зазначалось вище, наразі Mazda CX-5 другого покоління можна придбати в Україні від 20 000 дол. США. Зі зрозумілих причин, найдешевшими будуть імпортовані автомобілі, котрі були ввезені в нашу країну, швидше за все, в аварійному стані й потім відновлені. Якість відновлення, звісно, потрібно ретельно перевіряти.

Проте, для будь-якого покупця більший інтерес представляє кросовер, який був «небитий й нефарбований» та знаходиться у відносно ідеальному стані (наскільки це може бути за період експлуатації.)
Так, найдешевша версія Drive, яка була знайдена на даний момент, коштує 22400 дол. США. Й це лише на 2 000 дол США дешевше за ціни з салону в 2017 році.

Комплектація ж Touring, яка коштувала у 2017 році приблизно 28 500 дол. США (з 2-літровим бензиновим двигуном та переднім приводом), зараз пропонується за 24 700 дол. США.

Комплектації й ціни на Mazda CX-5 2017 року

Ціни на вживані кросовери у комплектації Premium виглядають неконкурентними, адже їх мало на ринку й, мабуть, власники не бажають швидко позбавлятись від автомобіля, який коштував у салоні майже 40000 дол. США. На разі на ринку лише пару пропозицій із цінником біля 35 000 дол. США.

Тим більше, топовим «українським» комплектаціям важко тягатися з «американцями» (комплектації GT або Grand Touring), які пропонують максимум оснащення за суттєву нищу ціну.

Найкраща пропозиція

Mazda CX-5 (дізель) 2019 року

З огляду на невелике падіння цін на бензинові версії, найбільш вигідним придбанням виглядає покупка дизельних Mazda CX-5, які продавались в Україні в комплектаціях Touring та Style+ (остання відрізняється шкіряним салоном).

Наприклад, у версії Style+, котра коштувала у 2017 році приблизно 39000 дол. США, можна знайти кілька цікавих пропозицій від 25 500 дол. США. Таким чином, ціна за чотири року впала майже на 14 000 дол. США.

Можливо, дизельна Mazda CX-5 не така спринтерська, як бензинова, але за рівнем комфорту та й зовнішнім виглядом, цей автомобіль нічим не поступається.

Переваги й недоліки

На нашому сайті кросовер Mazda CX-5 пережив чимало порівнянь. Це й зіставлення із Toyota RAV4, й з такими конкурентами як Hyundai Tucson, Honda CR-V, Toyota RAV4 та Nissan X-Trail.

А нещодавно Mazda CX-5 порівняли із Ford Kuga та VW Tiguan.

Якщо поглянути на CX-5 через призму практичності, то це не найкращий кросовер. Але за кермом цього автомобіля про такі речі можна й забути. Це дійсно SUV (sport utility vehicle) з наголосом на «спорт». Фактично, цей автомобіль може перебувати у власній категорії.

Читайте також:

Так, купуючи CX-5 потрібно йти на деякі жертви, як наприклад не дуже великий багажник. При цьому, у салоні Mazda також не так вже й багато інших місць для зберігання.

При цьому, якщо ви прихильник мобільності, то варто пам’ятати, що технології Apple CarPlay і Android Auto з’явились у кросовері лише з 2019 року.

Редакція Motorcar теж минулого року тестувала Mazda CX-5 й про кросовер можна прочитати текстовий матеріал про тест-драйв моделі, а також переглянути всі фотографії з тест-драйву.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

 


Додати свій коментарЧи варто купляти вживаний кросовер Mazda CX-5?
Яке покоління Mazda CX-5 актуальне зараз?

На разі актуальним друге покоління Mazda CX-5

Які комплектації Mazda CX-5 продавались в Україні?

У 2017 році Mazda CX-5 продавалась у комплектаціях Drive, Touring, Style+ та Premium

Які двигуни пропонувались на Mazda CX-5 у 2017 році?

В Україні Mazda CX-5 пропонувалась з двома бензиновими й одним дизельним двигунами

Яку Mazda CX-5 другого покоління краще купляти?

Найвигіднішою пропозицією може бути дизельна комплектація
Pin It on Pinterest