Чехія боротиметься проти заборони ДВЗ

Автор: Редакція | 13 Вер, 2021
Skoda Fabia 2021 року

Уряд Чехії боротиметься з планом ЄС заборонити автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

Прем’єр -міністр Чехії Андрій Бабіш заявив, що захищатиме ключову автомобільну промисловість країни та оскаржить пропозицію Європейського Союзу відмовитися від бензинових та дизельних автомобілів до 2035 року.

«Ми не погодимось із забороною продажу автомобілів на викопному паливі, – сказав він у середу на веб-сайті новин iDnes. – Це неможливо. Ми не можемо тут диктувати, що зелені фанатики придумали в Європарламенті».

Як відомо, Чехія є одним з провідних світових виробників автомобілів на душу населення. Й країна планує зробити цю тему пріоритетною, коли візьме на себе головування в ЄС у другій половині 2022 року, сказав Бабіш.

Чехи будуть підтримувати інфраструктуру для електромобілів, але не будуть субсидувати їхнє фактичне виробництво, сказав він.
Майже третина економіки Чехії належить автомобільній промисловості. Країна є домом для марки Skoda (Групи Volkswagen), яка має два автомобільних заводи в країні. Toyota та Hyundai також будують автомобілі в країні.

Бабіш, який має намір переобратись наступного місяця, назвав пріоритетним захист національних інтересів у формуванні політики ЄС.

До речі, заборона ДВЗ також вже підтверджена у Великій Британії та Японії.  Також, деякі штати в США також прийняли аналогічне рішення, як Каліфорнія та Нью-Йорк. Канада теж оголосила про подібний крок у липні цього року.

Крім того, марки Volkswagen та Audi зупинять виробництво автомобілів із ДВЗ після 2033 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest