Визначено топ-25 найбільш надійних кросоверів

Автор: Редакція | 18 Кві, 2022
Топ-25 найбільш надійних кросоверів

Пропонуємо до уваги рейтинг топ-25 найбільш надійних кросоверів, який був сформований на основі опитування 16 000 автовласників.

Британське видання What Car продовжує публікувати результати свого останнього дослідування, в якому кожний кросовер отримав рейтинг надійності.

Зазначається, що було опитано понад 16 000 читачів стосовно їхніх проблем із автомобілем протягом минулого року. При цьому, несправності були розділені на типи несправності, а також запитувалась інформація про час та вартість ремонту.

Кросовери також були розбиті на чотири різні класи: малі, сімейні, великі та преміальні. В цілому позашляховики були досить надійними, отримавши середній рейтинг надійності 92,3%. Однак ця оцінка різниться від марки та моделі. Крім того, до рейтингу потрапили  автомобілі віком до п’яти років.

У підсумку був створений рейтинг надійності, в якому кросовер із дорогими несправностями отримав найнижчі оцінки, а найвищі оцінки отримали надійні (або з незначними поламками) автомобілі.

Раніше вже писалось про топ-25 ненадійних кросоверів, а зараз пропонується поглянути на 25 найбільш надійних кросоверів у цьому переліку.

=25. Mazda CX-30 (2020-дотепер)

Mazda CX-30

Рейтинг надійності 96,3%

Хоча 25% CX-30, які потрапили в це опитування, мали проблеми за попередні 12 місяців, більшість проблем були незначними. Усі машини залишалися керованими, і майже три чверті були відремонтовані протягом дня. Навіть краще, Mazda сплатила рахунок за всю роботу, не залишаючи власникам будь-які рахунки. Основною проблемною зоною була акумуляторна батарея, супутникова навігація та кузов.

До речі, прочитати більше про модель можна в огляді тест-драйву.

=25. Volkswagen T-Roc (2018-дотепер)

Рейтинг надійності 96,3%

Лише 11% водіїв T-Roc повідомили про несправності на своїх автомобілях, причому більшість проблем пов’язані з супутниковою навігацією/інформаційно-розважальною системою, хоча були також проблеми з немоторною електрикою. Майже 78% цих проблем було вирішено безкоштовно, і лише 11% власників довелось сплатити від 51 до 100 фунтів стерлінгів. 33 % автомобілів були відремонтовані менш ніж за день і все ще могли їздити, тоді як 11% вибули з експлуатації від одного дня до одного тижня.

Більше дізнатись про модель можна в нашому огляді тест-драйву.

=23. Mini Countryman (2017-дотепер)

Mini Countryman 2017 року

Рейтинг надійності 96,4%

16% водіїв Countryman, які зазнали проблем зі своїми автомобілями, зазначили, що проблеми в першу чергу були пов’язані з кузовом. 60 % цих транспортних засобів все ще були керованими і були відремонтовані менш ніж за тиждень, а СТО покривали витрати в 80% рахунків.

=23. Suzuki Ignis (2016-дотепер)

Suzuki Ignis

Рейтинг надійності 96,4%

За словами власників, 11% цих маленьких позашляховиків Suzuki зазнали несправності. Труднощі були в основному з коробкою передач і зчепленням, але, незважаючи на це, 100% транспортних засобів було відремонтовано менше ніж за добу. Однак оцінка надійності Ignis дещо знижується через вартість ремонту: 68% водіїв повинні платити від 51 до 100 фунтів стерлінгів.

Прочитати про тест-драйв японського кросовера можна в цьому матеріалі.

=21. BMW X3 diesel (2018-дотепер)

BMW X3 2021 року

Рейтинг надійності 96,5%

Власники дизельних BMW X3 повідомили, що 17% їхніх автомобілів мали проблеми, більшість з яких стосувалися електрики двигуна та вихлипу, хоча була також невелика кількість повідомлень щодо акумулятора та кузова. Однак проблеми не були надто серйозними, тому що 50% автомобілів все ще могли їздити та були поставлені на лад менше ніж за день. Витрати на володіння також були мінімальними: 92% було відремонтовано за гарантією, а рахунки за ремонт не перевищували 100 фунтів стерлінгів.

=21. Skoda Karoq, бензин (2017-дотепер)

Рейтинг надійності 96,5%

У бензинових Karoq було трохи більше несправностей, ніж у дизельних: їхня частота поломок становила 18%, порівняно з 17% для дизельних двигунів. Деякі проблеми були спільними для автомобілів з обома типами палива, включаючи проблеми з кузовом, гальмами та внутрішнім оздобленням, але у бензинових двигунів було менше електричних збоїв.

Проблеми з бензиновими моделями також були менш серйозними, оскільки більшість автомобілів продовжували їздити або ремонтувались менше тижня. Навпаки, майже 30% дизельних двигунів не могли їздити і провели тиждень або більше в гаражі. Принаймні всі ремонтні роботи робили безкоштовно.

Про тест-драйв Skoda Karoq можна в нашому тест-драйві.

=19. Audi Q7 (2015-дотепер)

Рейтинг надійності 96,6%

Несправності були знайдені лише на 13% Q7, і найпоширеніші з них були пов’язані з двигуном. Також було відзначено невелику кількість проблем із оздобленням салону та інформаційно-розважальною системою/супутниковою навігацією. На щастя, 100% з них були виправлені безкоштовно, тому власникам не довелося платити за ремонт. Навіть краще, 50% автомобілів були відремонтовані за день або менше, і лише 25% не могли їхати, і на ремонт знадобилося більше тижня.

=19. Volvo XC40 diesel (2017-дотепер)

Volvo XC40 T5 Recharge

Рейтинг надійності 96,6%

Незвично, що дизельні XC40 мають кращий рейтинг надійності за бензинові аналоги. Обидва типи палива зазнали однакового відсотка несправностей – 22% для дизельних двигунів, 19% для бензинових, але перший набагато швидше і легше ремонтувався. Всі дизелі все ще могли їздити, 43% були полагоджені менше ніж за тиждень, а ще 43% були відремонтовані за день або менше.

Навпаки, 35% бензинових не працювали і не працювали більше тижня. Власники дизельних двигунів також не мали рахунків за ремонт, тоді як 7% тих, хто мав бензинові автомобілі, заплатили понад 1500 фунтів стерлінгів.

Минулого року ми писали про тест-драйв плагін-гібридного Volvo XC40 Recharge T5. Звісно, це не дизель, але варто почитати.

18. Renault Kadjar (2015-дотепер)

Renault Kadjar

Рейтинг надійності 96,9%

Kadjar базується на тій же платформі, що й Nissan Qashqai, але виявляється більш надійною пропозицією. Лише 17% автомобілів, про які повідомлялося, вийшли з ладу, з проблемами, пов’язаними з кондиціонером, електрикою двигуна, оздобленням салону та супутниковою навігацією.

Усіма машинами все ще можна було керувати, а 80% вийшли з ремонту протягом дня. На деякі автомобілі не поширювався термін гарантії Renault, але 80% робіт було виконано безкоштовно, а рахунки за ремонт не перевищували 200 фунтів стерлінгів.

17. Kia Sportage (2016-2021)

Kia Sportage 2020 року

Рейтинг надійності 97,0%

Бензинова модель мала наполовину менше проблем за дизельну (11% порівняно з 24%), й майбутнім покупцям не варто про це забувати. Власники також зазначають, що був невеликий відсоток проблем із кондиціонером, гальмами, двигуном, коробкою передач та немоторною електрикою.

Проте половину зареєстрованих несправностей усунули за день або менше, і лише 11% автомобілів провели на СТО більше тижня. Єдине серйозне занепокоєння полягає в тому, що хоча 87% робіт було виконано безкоштовно, деякі власники стикалися з рахунками від 51 до 1500 фунтів стерлінгів.

16. Suzuki Vitara (2015-дотепер)

Рейтинг надійності 97,1%

Серед власників Vitara 15% повідомили про несправності, серед яких кондиціонер та немоторна електрика були найбільш частими. Suzuki та її дилери покрили витрати на всі ці ремонти, хоча 67% транспортних засобів все ще могли їздити та були відремонтовані протягом дня.

Більше про кросовер можна дізнатись в описі тест-драйву.

=14. Honda CR-V (2012-2018)

Рейтинг надійності 97,4%

Лише 13% власників Honda CR-V (з цього опитування) мали проблеми, в основному пов’язані з двигуном, вихлипом, коробкою передач і супутниковою навігацією. Половину з них відремонтували протягом дня, а іншу половину ремонтували до тижня, але всі роботи були виконані безкоштовно для власників.

=14. Skoda Kamiq (2019-дотепер)

Skoda Kamiq 2020 року

Рейтинг надійності 97,4%

Лише 25% помилок Kamiq були виправлені менш ніж за день, а ще 25% перебували в ремонтних майстернях більше тижня. Однак, на щастя, Skoda покрила витрати всіх 12% повідомлених несправностей, більшість з яких були пов’язані з немоторною електрикою.

Більше про кросовер наша редакція писала в огляді тест-драйву.

13. Mazda CX-5 (2017-дотепер)

Mazda CX-5

Рейтинг надійності 97,5%

Хоча 12% бензинових CX-5 мали збій, усі проблеми були вирішені відносно швидко. Всіма машинами все ще можна було керувати, 63% були відремонтовані за день або менше, і жоден власник не зіткнувся з неприємними рахунками, оскільки Mazda покривала всі витрати. Проблемні місця включали кузов, внутрішню обробку, сидіння та акумулятор.

Про тест-драйв Mazda CX-5 можна почитати в цьому матеріалі.

=10. BMW X2 (2018-дотепер)

BMW X2 Edition GoldPlay 2022 року

Рейтинг надійності 97,7%

X2 має майже бездоганний рекорд надійності: лише 7% автомобілів вийшли з ладу. Постраждали лише вихлип та немоторна електрика. Усі машини залишалися керованими і на ремонті провели менше тижня. Ба більше, всі роботи проводилися безкоштовно для власника.

=10. BMW X3, бензин (2018-дотепер)

BMW X3 M 2021 року

Рейтинг надійності 97,7%

Для 17% X3 із бензиновим двигуном, які були в цьому опитуванні та вийшли з ладу за попередні 12 місяців, більшість проблем були незначними, пов’язаними з немоторною електрикою та кузовом. Усі машини все ще були на ходу й більше половини (60%) було відремонтовано протягом дня. Крім того, власники бензинових X3 не отримали рахунків для оплати, тому що BMW покривав витрати на весь ремонт.

=10. Dacia Duster (2018-дотепер)

Renaut Duster 2021 року

Рейтинг надійності 97,7%

Незважаючи на те, що 12% «Дастерів» мали проблеми, за словами власників, вони були вирішені швидко та ефективно.

Усі машини все ще могли їздити, 43% були відремонтовані за день або менше, і жодному власнику не пред’явили рахунки за ремонт. Проблемними місцями зазвичай були акумулятор, вихлип, немоторні електроприлади, супутникова навігація та кермове управління.

До речі, минулого року з’явився рестайлінговий Duster й трохи про новинку можна почитати в цьому матеріалі.

9. Hyundai Tucson (2015-2020)

Hyundai Tucson 2019 року

Рейтинг надійності 97,8%

Tucson попереднього покоління є надійним сімейним позашляховиком, і лише 7% власників повідомили про проблеми зі своїми автомобілями. Незважаючи на те, що всі ремонти проводилися безкоштовно, дилерам знадобилося більше тижня, щоб усунути проблеми на 80% несправних автомобілів. Найчастішою проблемою були збої в електриці двигуна, а потім несправності акумуляторної батареї та паливної системи.

8. Porsche Macan (2014-дотепер)

Porsche Macan GTS та Porsche Macan S

Рейтинг надійності 97,9%

Загалом, власники Macan зазначають, що лише 12% їхніх автомобілів вийшли з ладу за попередні 12 місяців. Проблеми з кузовом були найпоширенішою скаргою, за ними йшли немоторна електрика та проблеми з інтер’єром. Усі машини були відремонтовані по гарантії, 60% з них все ще були придатні для їзди та відремонтовані того ж дня.

=6. BMW X1 бензин (2015-дотепер)

Рейтинг надійності 98,4%

Бензинові BMW X1 мали майже на третину менше проблем за дизельні, при цьому рівень несправностей становив 11% порівняно з 15% для дизельних. Вартість всіх ремонтів бензинових екземплярів покривала BMW, і дві третини проблем було усунено за день або менше. Єдиними проблемними місцями були кузов, оздоблення салону та супутникова навігація.

=6. Hyundai Kona (2017-дотепер)

Hyundai Kona 2020 року

Рейтинг надійності 98,4%

Hyundai покрила всі витрати на ремонт 12% кросоверів Kona, про які стало відомо в цьому опитуванні. Проблеми переважно стосувались двигуна, електрики двигуна та кондиціонера. При цьому, 67% транспортних засобів все ще були на ходу або відремонтовані менш ніж за день.

5. Audi Q2 (2016-дотепер)

Audi Q2 2020 року

Рейтинг надійності 98,7%

Лише 7% власників Q2 повідомили про несправності, і всі вони були усунені безкоштовно. Несправності, як правило, стосувались немоторної електрики, але, на щастя, близько 67% автомобілів все ще їздили або відремонтовані від одного дня до одного тижня.

4. Citroën C3 Aircross (2017-дотепер)

Citroen C3 Aircross 2017 року

Рейтинг надійності 98,9%

Лише 6% водіїв C3 Aircross стикалися з несправністю, в основному з вихлипом. Ще краще, витрати на всі несправності були покриті Citroen і всі машини були відремонтовані менш ніж за тиждень.

=1. Honda HR-V (2015-дотепер)

Рейтинг надійності 100%

Honda HR-V займає рівне перше місце як найнадійніший позашляховик із 100% рейтингом надійності та винятковим нульовим рівнем несправностей.

До речі, на нашому сайті можна прочитати як про тест-драйв звичайної версії HR-V, так й спортивної.

=1. Mazda CX-3 (2016-дотепер)

Рейтинг надійності 100%

CX-3 є ще одним із найнадійніших позашляховиків згідно з цим опитуванням. Як й HR-V, жоден з опитаних водіїв CX-3 не повідомив про несправності свого автомобіля.

Більше про Mazda CX-3 можна дізнатись в цьому тест-драйві.

=1. Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross 2022 року

Рейтинг надійності 100%

Компанія Mitsubishi оголосила, що залишає ринок Європи у 2020 році, хоча в Україні виробник все ж залишився й минулого року представив оновлений Eclipse Cross.

Тим не менш, британські власники цього просторого кросовера не повідомили про жодну з проблем з машиною за останній рік.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest