Toyota «обговорює» виробництво Apple Car – джерело

Автор: Редакція | 03 Вер, 2021
Apple Car

Технологічний гігант Apple планує запуск електричного автомобіля у 2024 році й Toyota може стати одним із підрядників.

Перший автомобіль Apple продовжує жити, принаймні на папері. Цього разу інтернет-видання DigiTimes припустила, що представники технологічного гіганту зараз перебувають в Азії для зустрічі з представниками Toyota та обговорення потенційного партнерства.
Як стверджується, мета Apple – знайти надійного та надійного партнера з автомобільної галузі, щоб спробувати запустити свій перший серійний автомобіль у 2024 році.

На даний момент деталей дуже мало, однак за інформацією DigiTimes, в центрі дискусії, швидше за все, буде постачання акумуляторних батарей, адже від початку проекту автомобіль Apple був розроблений повністю електричним.

Тим часом MacRumors також повідомляє, що представники Apple зустрілися з південнокорейською компанією SK Group та LG Electronics у серпні, і, швидше за все, у центрі переговорів була також тема акумуляторних технологій.
Інші компанії, з якими Apple спілкувалась за останні кілька місяців, включають Nissan, Magna, Hyundai та інші, хоча перемовини завершились без успіху.

Чи з’явиться Apple Car у 2024 році?

За різними джерелами, Apple хоче розпочати виробництво свого електричного напівавтономного автомобіля в 2024 році, і зараз компанія зосереджена на створенні необхідного ланцюжка постачання. Reuters навіть повідомила, що технологічна компанія розробляє дизайн акумулятора нового покоління, який повинен стати революцією так само, як й оригінальний iPhone.

Читайте також:

Проте питання в тому, чи хоче Apple отримувати акумулятори від інших компаній, доки вона не підготує власну акумуляторну технологію, чи взагалі залишить виробництво своїх акумуляторів на аутсорсингу.

Тим не менш, у будь-якому випадку 2024 рік виглядає занадто оптимістичним для запуску автомобіля Apple, враховуючи глобальний дефіцит чіпів та триваючу глобальну кризу охорони здоров’я.
Електричні плани Toyota

Toyota bZ4X (концепт) 2021 року

До речі, у Toyota теж довгий час пригальмовували перехід на повністю електричні автомобілі, адже планували у перспективі виробляти лише гібриди.

Лише цього року Toyota показала концепт електричного кросовера bZ4X, проте до 2025 року виробник все одно збирається робити ставку на гібриди (зокрема, в Європі на плагін-гібридний RAV4).

До 2025 року очікується вихід семи моделей bZ, побудованих на спеціальній платформі електромобілів під назвою e-TNGA. Можливо, саме тут й буде корисною співпраця з Apple.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1; Фото: Peisert Design 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest